Üvegtárgyak

Tételek száma: 79

Theresiental aranyozott konyakos pohár, 5 db, kis kopásnyomokkal, m: 11 cm
11254.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Theresiental aranyozott konyakos pohár, 5 db, kis kopásnyomokkal, m: 10 cm
11255.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Kettő szett, bontatlan IKEA poharak, összesen 12 db, egyiken apró csorba, koszosak, de jó állapotban vannak
11256.

Kikiáltási ár:
500 Ft
1,35
1,47
7 db üveg kompótos tál, kopásokkal, egyiken kis lepattanással, d: 13 cm
11257.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Piros, üveg váza, apró kopásokkal, m: 24,5 cm
11258.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Anyagában színezett üveg tál, kopásnyomokkal, 23×16×9 cm
11259.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
2 db nagy méretű üveg kínáló tál. Formába öntött, hibátlan. d:28 cm, m: 21 cm
11260.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Anyagában színezett üveg váza, kisebb karcolásokkal, m: 12 cm
11261.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Blankenheym & Nolet üveg palack, kopott, 24,5x8x8 cm, 1 l.
11262.

"Blankenheym & Nolet" üveg palack, kopott, 24,5x8x8 cm, 1 l.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Baeder feliratú üveg palack, kopásnyomokkal, m: 22 cm
11263.

"Baeder" feliratú üveg palack, kopásnyomokkal, m: 22 cm

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Margitsziget feliratú csatos üveg, kis kopásokkal, m: 24 cm
11264.

"Margitsziget" feliratú csatos üveg, kis kopásokkal, m: 24 cm

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
cca 1942 Országos Magyar Tejszövetkezeti Központ üvege, adóbélyeggel a nyakán, kopott, karcos, 1 l., m: 23 cm
11265.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft