Oscar Schlegelmilch porcelán csésze csészealjjal, kézzel festett, jelz... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/378/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500005/Oscar-Schlegelmilch-porcelan-csesze-cseszealjjal-kezzel-festett-jelzett-kis-kopasnyomokkal-~II2227925
2227925
11202
378
3400
Leírás: Oscar Schlegelmilch porcelán csésze csészealjjal, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, d: 11 cm, m: 4,5 cm
: tánczos_gábor