Metzler & Ortloff porcelán fali váza, mázas, jelzett, kis kopással, 12... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/378/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500005/Metzler-Ortloff-porcelan-fali-vaza-mazas-jelzett-kis-kopassal-12-5x9-cm~II2232715
2232715
11171
378
Leírás: Metzler & Ortloff porcelán fali váza, mázas, jelzett, kis kopással, 12,5x9 cm
: scanner