'Nürnberg" feliratú, ón fedeles kerámia sörös korsó, jelzett, kis kopá... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/378/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Keramiak~500004/Nurnberg-feliratu-on-fedeles-keramia-soros-korso-jelzett-kis-kopasnyomokkal-m-15-5-cm~II2229137
2229137
11088
378
Art-ceramics
Kikiáltási ár:
1 000 Ft 2,70 EUR , 2,94 USD
Leírás: 'Nürnberg" feliratú, ón fedeles kerámia sörös korsó, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 15,5 cm
: karap_norbert
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: