Sportdíjak és sport emlékérmek Tételek száma: 41
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2232821
30579
378
Sports awards and sports commemorative medals
Numizmatika
Berán Lajos (1882-1943) ~1900-1920. "Kiváló Tenyésztés Jutalmául" Br sport emlékérem. Szign.: Berán Lajos (45mm) T:1- 2234832
30580
378
Numizmatika
Berán Lajos (1882-1943) 1925. "Magyar Athletikai Club 1875-1925" ezüstözött Br emlékérem peremén "LUDVIG B" gyártói jelzéssel (60mm) T:2,2- ezüstözés kopott
HP 1413v 2208646
30581
378
Numizmatika
Berán Lajos (1882-1943) 1936. "Bajnok II. hely Leventeverseny 1936." ezüstözött Br díjérem füllel (31mm) T:2 kopott ezüstözés 2229809
30582
378
Numizmatika
Lukácsy Lajos (1876-1927) 1941. "MOVE (Magyar Országos Véderő Egylet) / MOVE Irsai T. S. Egyesület Tóth Istvánnak a legeredményesebb versenyzőnek 1941" fémjelzetlen Ag plakett "L.E. (Ludwig Ede)" beütéssel (42,07g/49x45mm) T:2 apró ph. 2234911
30583
378
Numizmatika
Zombori Kiss István (1902-1953) 1937. "Magyar Általános Hitelbank Tisztviselőinek Sportegylete 1912-1937" Br plakett eredeti tokban (70x60mm) T:2 2232749
30584
378
Numizmatika
1894. "Sárospataki Gimn. Tornaegylet - 1875-1894 / Küzdj és bízva bízzál" Br sportérem mellszalagon (36mm) T:1-,2 2168469
30585
378
Numizmatika
~1900. "Rákosvidéki Postagalamb Sportegyesület" ezüstpatinázott Br sport emlékérem (40mm) T:1- 2168471
30586
378
Numizmatika
~1900. "Rákosvidéki Postagalamb Sportegyesület" aranyozott Br sport emlékérem (40mm) T:1- 2232755
30587
378
7500
Numizmatika
~1910. "Ép ész csak edzett testben él / Magyar Athletikai Club - Verseny díj" jelzett Ag sport díjérem "JF" gyártói beütővel (12,91g/0.800/33mm) T:1- 2232760
30588
378
7500
Numizmatika
~1910. "Ép ész csak edzett testben él / Magyar Athletikai Club - Verseny díj" jelzett Ag sport díjérem "JF" gyártói beütővel, "100 Y. HCP 1908. XI. 1. I." gravírozással (13,10g/0.800/33mm) T:1- 2228450
30589
378
5500
Numizmatika
1914. "Ép testben ép lélek / Dorogi Athletikai Club" jelzett Ag díjérem (19,83g/0.800/40mm) T:2 patina 2230916
30590
378
Numizmatika
1916. "A magyar hazáért / BEAC, MÁV Gépgyári SK, NSC, OTE - A Kárpáti Jótékonysági Liga - A feldúlt kárpáti tűzhelyekért 1915" Br emlékérem eredeti mellszalagon "SGA" gyártói jelzéssel (36mm) T:2 Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft