Sportdíjak és sport emlékérmek

Tételek száma: 41

Berán Lajos (1882-1943) ~1900-1920. Kiváló Tenyésztés Jutalmául Br sport emlékérem. Szign.: Berán Lajos (45mm) T:1-
30579.

Berán Lajos (1882-1943) ~1900-1920. "Kiváló Tenyésztés Jutalmául" Br sport emlékérem. Szign.: Berán Lajos (45mm) T:1-

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
47,06
Berán Lajos (1882-1943) 1925. Magyar Athletikai Club 1875-1925 ezüstözött Br emlékérem peremén LUDVIG B gyártói jelzéssel (60mm) T:2,2- ezüstözés kopott HP 1413v
30580.

Berán Lajos (1882-1943) 1925. "Magyar Athletikai Club 1875-1925" ezüstözött Br emlékérem peremén "LUDVIG B" gyártói jelzéssel (60mm) T:2,2- ezüstözés kopott HP 1413v

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Berán Lajos (1882-1943) 1936. Bajnok II. hely Leventeverseny 1936. ezüstözött Br díjérem füllel (31mm) T:2 kopott ezüstözés
30581.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Lukácsy Lajos (1876-1927) 1941. MOVE (Magyar Országos Véderő Egylet) / MOVE Irsai T. S. Egyesület Tóth Istvánnak a legeredményesebb versenyzőnek 1941 fémjelzetlen Ag plakett L.E. (Ludwig Ede) beütéssel (42,07g/49x45mm) T:2 apró ph.
30582.

Lukácsy Lajos (1876-1927) 1941. "MOVE (Magyar Országos Véderő Egylet) / MOVE Irsai T. S. Egyesület Tóth Istvánnak a legeredményesebb versenyzőnek 1941" fémjelzetlen Ag plakett "L.E. (Ludwig Ede)" beütéssel (42,07g/49x45mm) T:2 apró ph.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Zombori Kiss István (1902-1953) 1937. Magyar Általános Hitelbank Tisztviselőinek Sportegylete 1912-1937 Br plakett eredeti tokban (70x60mm) T:2
30583.

Zombori Kiss István (1902-1953) 1937. "Magyar Általános Hitelbank Tisztviselőinek Sportegylete 1912-1937" Br plakett eredeti tokban (70x60mm) T:2

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
1894. Sárospataki Gimn. Tornaegylet - 1875-1894 / Küzdj és bízva bízzál Br sportérem mellszalagon (36mm) T:1-,2
30584.

1894. "Sárospataki Gimn. Tornaegylet - 1875-1894 / Küzdj és bízva bízzál" Br sportérem mellszalagon (36mm) T:1-,2

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
~1900. Rákosvidéki Postagalamb Sportegyesület ezüstpatinázott Br sport emlékérem (40mm) T:1-
30585.

~1900. "Rákosvidéki Postagalamb Sportegyesület" ezüstpatinázott Br sport emlékérem (40mm) T:1-

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
~1900. Rákosvidéki Postagalamb Sportegyesület aranyozott Br sport emlékérem (40mm) T:1-
30586.

~1900. "Rákosvidéki Postagalamb Sportegyesület" aranyozott Br sport emlékérem (40mm) T:1-

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
~1910. Ép ész csak edzett testben él / Magyar Athletikai Club - Verseny díj jelzett Ag sport díjérem JF gyártói beütővel (12,91g/0.800/33mm) T:1-
30587.

~1910. "Ép ész csak edzett testben él / Magyar Athletikai Club - Verseny díj" jelzett Ag sport díjérem "JF" gyártói beütővel (12,91g/0.800/33mm) T:1-

Kikiáltási ár:
7 500 Ft
20,27
22,06
~1910. Ép ész csak edzett testben él / Magyar Athletikai Club - Verseny díj jelzett Ag sport díjérem JF gyártói beütővel, 100 Y. HCP 1908. XI. 1. I. gravírozással (13,10g/0.800/33mm) T:1-
30588.

~1910. "Ép ész csak edzett testben él / Magyar Athletikai Club - Verseny díj" jelzett Ag sport díjérem "JF" gyártói beütővel, "100 Y. HCP 1908. XI. 1. I." gravírozással (13,10g/0.800/33mm) T:1-

Kikiáltási ár:
7 500 Ft
20,27
22,06
1914. Ép testben ép lélek / Dorogi Athletikai Club jelzett Ag díjérem (19,83g/0.800/40mm) T:2 patina
30589.

1914. "Ép testben ép lélek / Dorogi Athletikai Club" jelzett Ag díjérem (19,83g/0.800/40mm) T:2 patina

Kikiáltási ár:
5 500 Ft
14,86
16,18
1916. A magyar hazáért / BEAC, MÁV Gépgyári SK, NSC, OTE - A Kárpáti Jótékonysági Liga - A feldúlt kárpáti tűzhelyekért 1915 Br emlékérem eredeti mellszalagon SGA gyártói jelzéssel (36mm) T:2
30590.

1916. "A magyar hazáért / BEAC, MÁV Gépgyári SK, NSC, OTE - A Kárpáti Jótékonysági Liga - A feldúlt kárpáti tűzhelyekért 1915" Br emlékérem eredeti mellszalagon "SGA" gyártói jelzéssel (36mm) T:2

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
47,06

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft