Militária

Tételek száma: 48

1988. MHSZ (Magyar Honvédelmi Szövetség) 40 éves jubileumi, aranyozott kitüntető jelvénye, eredeti bársonybetétes, fedelén dombornyomott, aranyozott tokban (55x36mm) T:1
31343.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,65
9,41
10
1988. MHSZ (Magyar Honvédelmi Szövetség) 40 aranyozott és zománcozott kitüntetés eredeti dísztokban T:1-,2
31344.

1988. "MHSZ (Magyar Honvédelmi Szövetség) 40" aranyozott és zománcozott kitüntetés eredeti dísztokban T:1-,2

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
20,59
1991. Magyar Köztársasági Érdemrend tisztikeresztje, katonai tagozat zománcozott, aranyozott kitüntetés, hátlapi tű fémjel nélkül, szalagsávval, miniatűrrel, eredeti adományozói tokban T:1 Hungary 1991. Order of Merit of the Hungarian Republic, Officers Cross, Military Grade enamelled, gilt decoration, pin without hallmark, with service ribbon and miniature in original case C:UNC NMK 740.
31345.

1991. "Magyar Köztársasági Érdemrend tisztikeresztje, katonai tagozat" zománcozott, aranyozott kitüntetés, hátlapi tű fémjel nélkül, szalagsávval, miniatűrrel, eredeti adományozói tokban T:1 Hungary 1991. "Order of Merit of the Hungarian Republic, Officer's Cross, Military Grade" enamelled, gilt decoration, pin without hallmark, with service ribbon and miniature in original case C:UNC NMK 740.

Kikiáltási ár:
65 000 Ft
175,68
191,18
1992. A Hazáért aranyozott, zománcozott jelzett Ag kitüntető jelvény, sorszámozott (003/1000) és 2xklf jelzett Ag miniatűrrel eredeti dobozában. RRR T:1- zománchiba 1992. For the homeland gilt, enamelled, hallmarked Ag medallion, with serial number (003/1000) and 2xdiff hallmarked Ag miniature in original box. RRR C:AU enamel error NMK 782.
31346.

1992. "A Hazáért" aranyozott, zománcozott jelzett Ag kitüntető jelvény, sorszámozott (003/1000) és 2xklf jelzett Ag miniatűrrel eredeti dobozában. RRR T:1- zománchiba 1992. "For the homeland" gilt, enamelled, hallmarked Ag medallion, with serial number (003/1000) and 2xdiff hallmarked Ag miniature in original box. RRR C:AU enamel error NMK 782.

Kikiáltási ár:
170 000 Ft
459,46
500,00
~1996. Vitézi Jelvény az 1956-os Vitézi Lovagrend Világszövetségének aranyozott, zománcozott Br jelvénye 1956-os évszámmal és miniatűrrel T:1
31347.

~1996. "Vitézi Jelvény" az 1956-os Vitézi Lovagrend Világszövetségének aranyozott, zománcozott Br jelvénye 1956-os évszámmal és miniatűrrel T:1

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
2001. 1956 / Igazolt Magyar Szabadságharcosok Szövetsége Örökségünk aranyozott, zománcozott kitüntetés dísztokban T:1,1-
31348.

2001. "1956 / Igazolt Magyar Szabadságharcosok Szövetsége Örökségünk" aranyozott, zománcozott kitüntetés dísztokban T:1,1-

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
DN 1956 / 044 CORVIN Corvin közi felkelők aranyozott, fém kitüntetése, 7636 sorszámú tokban T:1-
31349.

DN "1956 / 044 CORVIN" Corvin közi felkelők aranyozott, fém kitüntetése, "7636" sorszámú tokban T:1-

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
31350.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
64,86
70,59
Auszria 1891. A Stájer Veteránszövetség alapításának 25. évfordulójára aranyozott Br emlékérem füllel, mellszalag nélkül. Szign.: Christlbauer (32mm) T:2 patina Austria 1891. For the 25th Anniversary of the Founding of the Styrian Veterans Association gilt Br commemorative medallion with ear, without ribbon. Sign.: Christlbauer (32mm) C:XF patina
31351.

Auszria 1891. "A Stájer Veteránszövetség alapításának 25. évfordulójára" aranyozott Br emlékérem füllel, mellszalag nélkül. Szign.: Christlbauer (32mm) T:2 patina Austria 1891. "For the 25th Anniversary of the Founding of the Styrian Veterans Association" gilt Br commemorative medallion with ear, without ribbon. Sign.: Christlbauer (32mm) C:XF patina

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
31352.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Eredeti kitüntetés szalagsáv tétel (5xklf), benne: Koronás Arany Érdemkereszt (szalagsávon miniatűrrel) , Koronás Vas Érdemkereszt (szalagsávon miniatűrrel), Vitézségi Érem, Károly Csapatkereszt, Katonai Szolgálati jel T:1 NMK.: 213., 227., 130., 295.
31353.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
27
Eredeti kitüntetés szalagsáv tétel (5xklf), benne: Katonai Érdemkereszt kardokkal, Ezüst Katonai Érdemérem (hímzett koronával), Károly Csapatkereszt, Jubileumi Emlékérem, Katonai Szolgálati Jel T:1,1- NMK.: 141-147., 178., 241., 249., 295.
31354.

Kikiáltási ár:
8 500 Ft
22,97

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft