Falerisztika: Kitüntetések, jelvények Tételek száma: 59
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2232255
31391
378
Faleristics: medals, orders, badges
Numizmatika
1974. "Tűzbiztonsági Érem arany fokozata" zománcozott, aranyozott Br kitüntetés mellszalagon, szalagsávval, eredeti tokban (41x35mm) T:1
NMK 564. 2186888
31392
378
Numizmatika
1977. "Kiváló Dolgozó" kitüntetés miniatűrrel, tokban, igazolvánnyal + "Szocialista Brigád" zománcozott, aranyozott jelvény + "Törzsgárda" aranyozott, zománcozott fém jelvény + "KISZ" zománcfestett fém jelvény francia nyelven T:2 2226547
31393
378
Numizmatika
1980. "A Magyar Népköztársaság Űrhajósa" aranyozott, műgyantás jelvény (26x60mm) T:1 2174869
31394
378
40000
Numizmatika
1983. "Bányász Szolgálati Érdemérem" bronz fokozata, Br kitüntetés mellszalaggal, adományozói okirattal, Lázár György miniszterelnök (1975-1987) eredeti aláírásával, eredeti tokban + DN "Törzsgárda" zománcozott kitűző (12x15mm) T:2 2165454
31395
378
Numizmatika
1984. "Kőrösi Csoma Sándor Bicentenárium Budapest 1984" műgyantás jelvény (9x) T:1- 2231168
31396
378
Numizmatika
~1985. "Kiváló Feltaláló bronz fokozata" zománcozott Br kitüntetés miniatűrrel, eredeti tokban T:2 2174874
31397
378
500
Numizmatika
~1990. "MSZP" műgyantás kitűző (10x), "LIPTOV" gyártói jelzéssel (11mm) T:1,1- 2174876
31398
378
500
Numizmatika
~1990. "MSZP" műgyantás kitűző (10x), "LIPTOV" gyártói jelzéssel (11mm) T:1,1- 2231192
31399
378
55000
Numizmatika
1991. "Magyar Köztársasági Érdemrend tisztikeresztje, polgári tagozat" zománcozott, aranyozott kitüntetés, hátlapi tű fémjel nélkül, szalagsávval, miniatűrrel, eredeti adományozói tokban T:1
Hungary 1991. "Order of Merit of the Hungarian Republic, Officer's Cross, Civil Grade" enamelled, gilt decoration, pin without hallmark, with service ribbon and miniature in original case C:UNC
NMK 739. 2230847
31400
378
Numizmatika
1992. "Vám és Pénzügyőrség" Szolgálati Érdemérem aranyozott, zománcozott Br kitüntetés mellszalagon, szalagsávval, eredeti dobozában + DN "1822-1884 Lónyay Menyhért" lemezérem. Szign.: Z.S. H.S. (52mm) T:2
NMK 751. 2215635
31401
378
Numizmatika
~1920-1930. "DC" zománcozott fém iskolajelvény T:2 zománchiba 2174872
31402
378
Numizmatika
DN "Szocialista Brigád" jelvény, ezüstözött koszorúval (27mm) T:3 Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft