19158.
378. Lezárult gyorsárverés
Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek
42 000 Ft
Arany (Au) 14K zsebóra, jelzett, vésett tokkal, kopott zománccal, horpadással, üveglap nélkül, működőképes állapotban, tokban d: 30 mm, bruttó: 20,66g