13140.
378. Lezárult gyorsárverés
Zenetörténet, Kották, Hangszerek
2 400 Ft
6,49 EUR, 7,06 USD
Falk Géza: A női szív nagy ismerője: Puccini élete, művészete és művei. Bp., 1942, Griff. Falk Géza által Lichtenberg Emilnek, az Operaház karmesterének dedikálva! Kiadói papírkötés, sérült papír védőborítóval, kopottas állapotban.