Műtárgyak, antikvitás

Tételek száma: 30

11321.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
Asztali vaddisznós tintatartó szett, márvány talapzat, több helyen levált, bronz, tapper hiányos, 41×23 cm
11322.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
47,06
cca 1890 Starke & Kammerer, Wien. Antik teodolit, réz, jelzett, sorszámozott, működik. 37x16 cm
11323.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,11
117,65
Fiókos kártyaasztalka kinyitható tetővel. XX. sz. eleje, magyar. dió fa test, politúrral. Egyik fiókgomb hiányzik. Néhány karcolással 37x55 cm, m: 75 cm
11324.

Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,68
82,35
Antik, petróleumlámpa puttós díszítéssel. Spiáter. 58 cm
11325.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
13
Ezüst(Ag) fedelű üveg cukortartó, jelzett, modern üveggel, d: 10,5 cm, m: 10 cm, ezüst: 64,25 g
11326.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
Zenélő kép. Evangelisták (Melanchtnon, Luther, Gustav Adolf) Szép állapotban lévő nyomat. Működő zenélő szerkezet, kulccsal 48x57 cm
11327.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
47,06
11328.

Kikiáltási ár:
60 000 Ft
162,16
176,47
Bauhaus stílusú fém és réz asztali lámpa. Kopott, kapcsoló hiányzik. m: 47 cm
11329.

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,73
32,35
Alpakka pezsgősvödör. Sérült. m: 26 cm, d: 21 cm
11330.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
11331.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,65
52,94
11332.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft