Bolhapiac Tételek száma: 470
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2226430
11518
378
Flea Market
Tükör, fa keretben, 35,5x20 cm 2226364
11519
378
Flea Market
Műanyag kávédaráló, használt állapotban, m: 19 cm 2229467
11520
378
Flea Market
Hyundai ébresztőóra, eredeti dobozában, jó állapotban + Solar Led napelemes lámpa 2229215
11521
378
Flea Market
Gyalu, fa/fém, jó állapotban, 18×4×10 cm 2229183
11522
378
Flea Market
Gömb alakú üveg, fém kiöntővel, fém tartóval, kopásnyomokkal, m: 19 cm 2229170
11523
378
Flea Market
2 db régi fa doboz: Kugler Henrik Gerbaud fa doboz, 19,5x13x5 cm + Stühmer fa doboz, kopásnyomokkal, 19,5×13,5×5 cm 2229153
11524
378
Flea Market
Réz mozsár törővel, jó állapotban, m: 12 cm, h: 22 cm 2229146
11525
378
Flea Market
Ramses réz kávédaráló, jó állapotban, 19×11×11 cm 2235126
11526
378
Flea Market
25 db réz tárgy vegyesen mozsár, vázák, tálca, stb. 2235019
11527
378
Flea Market
Ötágú réz gyertyatartó 40 cm 2235420
11528
378
Flea Market
Fém kínáló, kék üvegbetéttel d: 10 cm, 2235390
11529
378
Flea Market
Kis réz tárgyak: telefon, kintorna, kardok Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft