Bolhapiac Tételek száma: 470
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2199105
11819
378
Flea Market
Lerner borotva, fém tokban, penge nélkül, borotva összeszerelve: h: 7 cm, 4x4,5x1,5 cm 2195978
11820
378
Flea Market
7 db ólomkatona figura, 4x1,5, 4x4 és 5x2,5 cm közötti méretekben 2199077
11821
378
Flea Market
Őzikelábú, vadásztrófeás sörnyitó, h: 15,5 cm 2196454
11822
378
Flea Market
2 db kicsi piros elefántfigura, m: 4,5 és 5 cm 2199065
11823
378
Flea Market
Régi kis bőr pénztárca, kopott, kis szakadással, 6x10 cm 2199122
11824
378
Flea Market
cca 1950 Retró bakelit tokos pengeélező, 6x4x3 cm 1955004
11825
378
Flea Market
2 db vallási medál, 3×2,5 cm 1955001
11826
378
Flea Market
Díszes, festett rézveret, dobozdísz, 3,5×5 cm 2230986
11827
378
Flea Market
Régi, higanyos lázmérő 12 cm 2230980
11828
378
Flea Market
cca 1930 Felvonó zománcozott fém tábla sérült 18x6 cm 2231961
11829
378
Flea Market
Garay jelzéssel régi kulcs. 7,5 cm 2230973
11830
378
Flea Market
Kossuth bontatlan csomag cigaretta Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft