Könyvek: Vasút témájú könyvek

Tételek száma: 34

1993 Mozdonyvezetők évkönyve. 1993. Bp., 1993, Mozdonyvezetők Szakszervezete. Kiadói nyl-kötés.
17213.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Motortan. Szerk.: Merkly István. Bp., 1200, KPM Vasúti Főosztály - KÖZDOK. Kiadói nyl-kötés. Megjelent 1200 példányban.
17214.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Lovas József-Mezei István: Dízel-vontatójárművek gazdasági üzeme II. Bp., 1984, Budapesti Műszaki Egyetem Mérnöki Továbbképző Intézet. Kiadói papírkötés, kopott gerinccel. Megjelent 268 példányban. Szerzői tiszteletpéldány bebélyegzéssel, Mezei István hagyatékából.
17215.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
17216.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
A Közlekedési Múzeum évkönyve IX. 1988-1992, Szerk.: Katona András. Bp, 1994, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír védőborítóval, a papírborító hátán gyűrődéssel.
17217.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Rimóczy Miklós: Vasútföldrajz és történet. I. rész.: Vasútföldrajz. Bp.,1996., MÁV. Kiadói papírkötés.
17218.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Általános utasítás a MÁV villamosított vonalainak üzemére. E 101. sz. Bp., 1991, KÖZDOK. Kiadói nyl-kötés.
17219.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Szekeres József: Ganz Ábrahám és a magyar közlekedési technika. Közlekedési Múzeum Füzetei 3. Bp.,1968, Közlekedési Múzeum. Kiadói papírkötés.  Megjelent 2000 példányban.
17220.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Brodszky Dezső: Diselmotorok turbótöltése. Kézirat. Bp.,1960, Mérnöki Továbbképző Intézet. Kiadói papírkötés, volt könyvtári példány. Megjelent 140 példányban.
17221.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Óda a gyorsasághoz. Szerk.: Baranyi Ferenc. Bp., 1989, KÖZDOK. Kiadói papírkötés, a borítón szakadással.
17222.

Kikiáltási ár:
800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft