https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Vasút témájú könyvek

Tételek száma: 34

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
150 éves a magyar vasút 1846-1996. Szerkesztette Mezei István. Bp.,(1996), MÁV Rt. 477 p. Kiadói nyl-kötésben, a címlap és a 23. oldal között hiányzó lapokkal, kijáró lapokkal, rossz állapotban. +William Wenger: Eisenbahnen der Welt. Lausanne, 1969, Mondo-Verlag. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
17201.

150 éves a magyar vasút 1846-1996. Szerkesztette Mezei István. Bp.,(1996), MÁV Rt. 477 p. Kiadói nyl-kötésben, a címlap és a 23. oldal között hiányzó lapokkal, kijáró lapokkal, rossz állapotban. +William Wenger: Eisenbahnen der Welt. Lausanne, 1969, Mondo-Verlag. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
Magyar Államvasutak felsőbb szervezeti tagozódásának változásai és vezetése. 1869. évi november hó 1-1989. évi február hó 28. közötti időszakban. I. rész: 1869. évi november hó 1. - 1949. évi március hó 15-ig. Összeáll.: Fényes József. Bp.,1988-1989, MÁV. Kiadói papírkötés. Megjelent 500 példányban.
17202.

Magyar Államvasutak felsőbb szervezeti tagozódásának változásai és vezetése. 1869. évi november hó 1-1989. évi február hó 28. közötti időszakban. I. rész: 1869. évi november hó 1. - 1949. évi március hó 15-ig. Összeáll.: Fényes József. Bp.,1988-1989, MÁV. Kiadói papírkötés. Megjelent 500 példányban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
0
In Treno al Cinema. Immagini per un viaggio in Italia. Szerk.: Eugenio Bernardi-Piero Spila. Roma, 1988, Peliti Associati. Olasz nyelven. Számos fotóval illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, kiadói kartontokban.
17203.

In Treno al Cinema. Immagini per un viaggio in Italia. Szerk.: Eugenio Bernardi-Piero Spila. Roma, 1988, Peliti Associati. Olasz nyelven. Számos fotóval illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, kiadói kartontokban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,86
EUR
,
5,29
USD
Ajánlatok száma:
0
Ravics A. Sz.: Diselmozdonyok. Hogyan tartsuk a villamosberendezést működőképes állapotban. hn., 1966, nyn., 347 p. Félvászon-kötésben, 13 sztl. lev. ábragyűjteménnyel, az ábra-füzet szélein szakadásokkal.
17204.

Ravics A. Sz.: Diselmozdonyok. Hogyan tartsuk a villamosberendezést működőképes állapotban. hn., 1966, nyn., 347 p. Félvászon-kötésben, 13 sztl. lev. ábragyűjteménnyel, az ábra-füzet szélein szakadásokkal.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
1
Vegyes vasúti témájú könyvtétel, 5 db.  Günther Feuerreissen: Reissen mit der Dampfbahn. Berlin,1982,VEB. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés.   Ulrich Schenfold: Mein erstes Buch der Eisenbahn. München,1980,Südwest. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kijáró lapokkal.   ZEV+DET. Die Eisenbahntechnik. 1992. August/September. Graz, 1992, Glasers Annalen. Német nyelven. Kiadói papírkötés, kijáró lapokkal, kissé viseltes állapotban.   Philippe Lorin: Le Train a Grande Vitesse. hn., 1981, Fernand Nathan. Francia nyelven. Kiadói papírkötés.   Notice de Conduite des Moteurs. AGO Diesel. Mulhouse,é.n.,Société Alsacienne de Constructions Mécanique (SACM.) Franica nyelven. Kiadói papírkötés.
17205.

Vegyes vasúti témájú könyvtétel, 5 db. Günther Feuerreissen: Reissen mit der Dampfbahn. Berlin,1982,VEB. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés. Ulrich Schenfold: Mein erstes Buch der Eisenbahn. München,1980,Südwest. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kijáró lapokkal. ZEV+DET. Die Eisenbahntechnik. 1992. August/September. Graz, 1992, Glasers Annalen. Német nyelven. Kiadói papírkötés, kijáró lapokkal, kissé viseltes állapotban. Philippe Lorin: Le Train a Grande Vitesse. hn., 1981, Fernand Nathan. Francia nyelven. Kiadói papírkötés. Notice de Conduite des Moteurs. AGO Diesel. Mulhouse,é.n.,Société Alsacienne de Constructions Mécanique (SACM.) Franica nyelven. Kiadói papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
Hans Reichardt: Die Eisenbahn. Nürnberg, 1994, Tessloff. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés. + Pressehandbuch Bahnen und Häfen 2008/2009. Privatbahn Magazin. Suchlendorf, 2008, Bahn-Media. Német nyelven. Kiadói papírkötés.
17206.

Hans Reichardt: Die Eisenbahn. Nürnberg, 1994, Tessloff. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés. + Pressehandbuch Bahnen und Häfen 2008/2009. Privatbahn Magazin. Suchlendorf, 2008, Bahn-Media. Német nyelven. Kiadói papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
25 éves a Vasúti Tudományos Kutató Intézet. (1951-1976.) Összeáll.: Dr. Nagy József. Bp.,1976,KÖZDOK. Kiadói papírkötés, 120-129. oldalak között kijáró lapokkal. Megjelent 1000 példányban.
17207.

25 éves a Vasúti Tudományos Kutató Intézet. (1951-1976.) Összeáll.: Dr. Nagy József. Bp.,1976,KÖZDOK. Kiadói papírkötés, 120-129. oldalak között kijáró lapokkal. Megjelent 1000 példányban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
A magyar gépipar minta - s a honi munkások nevelőintézete. Tanulmányok a MÁVAG történetéből. Szerk.: Bencze Géza. Bp., 1989, Magyar Történelmi Társulat Üzemtörténeti Szakosztálya. Kiadói papírkötés.
17208.

"A magyar gépipar minta - s a honi munkások nevelőintézete." Tanulmányok a MÁVAG történetéből. Szerk.: Bencze Géza. Bp., 1989, Magyar Történelmi Társulat Üzemtörténeti Szakosztálya. Kiadói papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
Vontatási műszaki útmutató I. kötet. Szerk.: Bakó Béla. Bp.,1972, Közlekedési Dokumentációs Vállalat, 280 p.+ 5 t.(kihajtható ábra.) Kiadói félvászon-kötés. Megjelent 330 példányban.
17209.

Vontatási műszaki útmutató I. kötet. Szerk.: Bakó Béla. Bp.,1972, Közlekedési Dokumentációs Vállalat, 280 p.+ 5 t.(kihajtható ábra.) Kiadói félvászon-kötés. Megjelent 330 példányban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
125 éves a magyar vasút. Összeáll.: Petrik Ottó, Szegő Ferenc. Bp.,1971, MAVOE. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói papírkötés.
17210.

125 éves a magyar vasút. Összeáll.: Petrik Ottó, Szegő Ferenc. Bp.,1971, MAVOE. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói papírkötés.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
1
2002 Vasúti iratok a magyar közlevéltárakban és a Közlekedési Múzeumban. (Segédlet a vasúttörténet kutatói számára.) Összeáll. és a bevezető tanulmányt írta: dr. Opauszki István. Bp., 2002., MÁV. Kiadói papírkötés. +1999 Közlekedési Múzeum évkönyve XI. 1996-1998. Szerk.: Hüttl Pál. Bp., 1999., Közlekedési Múzeum. Kiadói papírkötés. Megjelent 800 példányban.
17211.

2002 Vasúti iratok a magyar közlevéltárakban és a Közlekedési Múzeumban. (Segédlet a vasúttörténet kutatói számára.) Összeáll. és a bevezető tanulmányt írta: dr. Opauszki István. Bp., 2002., MÁV. Kiadói papírkötés. +1999 Közlekedési Múzeum évkönyve XI. 1996-1998. Szerk.: Hüttl Pál. Bp., 1999., Közlekedési Múzeum. Kiadói papírkötés. Megjelent 800 példányban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
Mezei István 2 műve: Diesel-vontatójárművek tengelyhajtásának szerkezete és üzeme. Bp.,1969, Mérnöki Továbbképző Intézet. Kiadói papírkötés. Megjelent 229 példányban.+Diesel-vontatójárművel és alkatrészeik tisztítása. Bp., 1969, Budapesti Műszaki Egyetem Továbbképző Intézet. Kiadói papírkötés. Megjelent 222 példányban.
17212.

Mezei István 2 műve: Diesel-vontatójárművek tengelyhajtásának szerkezete és üzeme. Bp.,1969, Mérnöki Továbbképző Intézet. Kiadói papírkötés. Megjelent 229 példányban.+Diesel-vontatójárművel és alkatrészeik tisztítása. Bp., 1969, Budapesti Műszaki Egyetem Továbbképző Intézet. Kiadói papírkötés. Megjelent 222 példányban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz