Horváth Mihály: Utyeszenich Frater György /Martinuzzi bibornok/ élete.... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/378/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Tortenelem~1000004/Horvath-Mihaly-Utyeszenich-Frater-Gyorgy-Martinuzzi-bibornok-elete-Bp-1872-Rath-Mor-Ko~II2228206
2228206
15685
378
Books: History
Leírás: Horváth Mihály: Utyeszenich Frater György /Martinuzzi bibornok/ élete. Bp., 1872. Ráth Mór. Korabeli aranyozott félvászon kötésben
: karap_norbert