15622.
378. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Sport, sakk, hegymászás
1 600 Ft
4,32 EUR, 4,71 USD
Csanádi Árpád: Labdarúgás. I-II. kötet (Technika-taktika). Bp., 1960, Sport Lap- és Könyvkiadó. Kiadói félvászon kötés, kopottas állapotban.