Könyvek: Sport, sakk, hegymászás Tételek száma: 20
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2226963
15620
378
2200
Books: Sports, Chess, Alpinism
A magyar vasutassport aranykönyve. Szerk.: Magyar László. Bp., 2000, Vasutas Sportközpont. Készült 1200 példányban. Kiadói papírkötés. 2230962
15621
378
John McPhee: Wimbledon, a celebration. New York, 1971. Viking. Egészvászon kötés, papírborítóval 2231708
15622
378
Csanádi Árpád: Labdarúgás. I-II. kötet (Technika-taktika). Bp., 1960, Sport Lap- és Könyvkiadó. Kiadói félvászon kötés, kopottas állapotban. 2158630
15623
378
Dr. Fehér Dezső-Török Imre: Százéves a magyar ügetőversenyzés. (1883-1983). Bp., 1983, Mezőgazdasági Kiadó - Magyar Lóverseny Vállalat. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. 2063679
15624
378
Olimpicus. Umorismo Sportivo. Roma 1960. Roma,1960, Ed. Antonio Clerici. Több nyelven. Kiadói papírkötés. Illusztrált, sport témájú az 1960-as római olimpiára kiadott képregény. 2087058
15625
378
Nagy Béla: Fradi - Futballévszázad. Bp., 1994, Trio. Gazdag fényképanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban. 2087055
15626
378
Fügedy Péter: Kilenc évtized piros-kék sikerei. 1911-2001. Bp.,2001, Vasas SC. Kiadói kemény-kötés, kiadói papír védőborítóban. 2231299
15627
378
Dr. Kenneth Kamler: Orvos az Everesten. Sürgősségi ellátás a világ tetején. Egyben személyes beszámoló az 1996-os tragédiáról. Edmund Hilary előszavával. H.n., é.n., Kelly Kft. Kiadói kartonált kötésben. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft