12 000 Ft
32,43 EUR, 35,29 USD
Corpus Juris Hungarici. Magyar Törvénytár Millenniumi emlékkiadás sorozat 8 kötete. 1657-1880. Bp.,1896-1900, Franklin. Kiadói aranyozott félbőr-kötés, kopott borítóval, részben sérült gerincekkel, részben intézményi bélyegzőkkel ,