Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 283

Új magyar életrajzi lexikon. I-VI. Szerk.: Markó László. Bp., 2001-2007, Magyar Könyvklub-Helikon. Kiadói aranyozott kartonált kartonált papírkötésben, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
17360.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
17361.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Petőfi-album. Szerk.: Bartók Lajos, Endrődi Sándor, Szana Tamás. Bp., 1898, Athenaeum, 1 (címkép) t.+VI+2+263 p.+ 6 t. + 8 (hasonmás) t. Nagyon gazdag szövegközti képanyaggal. Számos illusztrációval, kihajtható szövegközi mellékletekkel. Kiadói, festett, aranyozott, dombornyomásos vászon díszkötésben, márványmintás lapszélekkel, a gerincen és a borítón kis kopásnyomokkal, a gerinc felső része kissé deformálódott.
17362.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
17363.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
17364.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Madách Imre: Az ember tragédiája. Zichy Mihály húsz, rézfénymetszetű képével illusztrált. Bp., 1888, Athenaeum, 231 p.+ 20 t. Második kiadás. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, kijáró lapokkal.
17365.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Molnár Ferenc: A Pál-utcai fiúk. Regény kis diákok számára. Vadász Miklós rajzaival. Bp., 1912., Franklin, 1 t.+231 p.+18 t. Kiadói kopott félvászon-kötésben, néhány kijáró lappal, a címkép sérült, kijár.
17366.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Acsády Ignác (szerk.): Az Athenaeum Kézi Lexikona I-II. köt. A tudományok enciklopédiája. Különös tekintettel Magyarországra. Bp., é.n. (1893), Athenaeum. Kiadói félbőr kötés, kopott borítóval és gerinccel, sérült gerinccel, az egyiken gerincen kis hiánnyal, kijáró lapokkal és mellékletekkel, kissé megviselt állapotban.
17367.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Moore Tamás: Lalla Roukh. Keleti rege. Ford.: Lőrinczi Lehr Zsigmond.; Nala és Damjánti. Hindu rege a Mahá-Bháratából. Ford.: Fiók Károly.; Zál és Rudabé Firduszi Sahnáméjából. Ford.: Radó Antal.; Bp., 1883-1885-1897, Franklin, 268+4; 201+8;VIII+122+6 p. Átkötött álbordás félbőr-kötés, kartontokban, kis kopásnyomokkal, de alapvetően jó állapotban.
17368.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
A magyar bohémvilág (Írókról, újságírókról, színészekről, poétákról, zenészekről, festőkről, szobrászokról stb.)- Budapesti Újságírók Almanachja 1908-ra. Szerk.: Szerdahelyi Sándor. Bp, 1908 Budapesti Ujságírók Egyesülete. Kiadói aranyozott bőrkötésben.
17369.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Dr. Schneider Vilmos: A szellemekben való újabb hit. Tények, csalódások és elméletek. Második, javított, bővített kiadás. Bp., 1889, Buschmann F. könyvnyomdája. Kiadta a Budapesti Növendékpapság Magyar Egyházirodalmi iskolája. Kiadói félvászon kötésben, sérült gerinccel, foltokkal, tulajdonosi névbejegyzéssel.
17370.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
17371.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft