Laki Ida (1921-2015): Asztali csendélet. Olaj, farost, jelzett, hátold... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/378/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Laki-Ida-1921-2015-Asztali-csendelet-Olaj-farost-jelzett-hatoldalan-Kepcsarnok-Vallalat-~II2233767
2233767
10233
378
26000
Kikiáltási ár:
26 000 Ft 70,27 EUR , 76,47 USD
Leírás: Laki Ida (1921-2015): Asztali csendélet. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. Üvegezett keretben, 50×40 cm
: scanner