Ismeretlen cirill betűs, feltehetően kárpátaljai magyar festő munkája:... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/378/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Ismeretlen-cirill-betus-feltehetoen-karpataljai-magyar-festo-munkaja-Vizparti-varos-Akvar~II2229614
2229614
10427
378
Kikiáltási ár:
2 600 Ft 7,03 EUR , 7,65 USD
Leírás: Ismeretlen cirill betűs, feltehetően kárpátaljai magyar festő munkája: Vízparti város. Akvarell, papír, sérült, 21×30 cm
: kh