Festmények és grafikák

Tételek száma: 591

Jelzés nélkül: Szerzetes, festett üveg, üvegezett fa keretben, 23,5×17 cm
10596.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Jelzés nélkül: Utcarészlet. Lavírozott tus, papír, 17×14 cm
10597.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
Jelzés nélkül: Vitorlások. Kréta, papír. 24x33 cm
10598.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Jelzés nélkül, német (?) alkotó: A jövő zenéje, 1920-30 körül, fametszet, papír, üvegezett keretben, 11x7 cm
10599.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Jelzés nélkül: Anya gyermekével. Színes rézkarc, papír, aranyszínű paszpartuban, sérült üvegezett keretben, 34,5x24 cm
10600.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
cca 1940 Vegyes férfi és női akt tanulmányrajz, 39 db, Tus, ceruza, szén, papír, jelzés nélkül, közte sérült, 21x14 cm és 54x39 cm közötti méretben
10601.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Jelzés nélkül: Reggeli csendélet bejglivel. Akvarell, papír. 40x28 cm
10602.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Jelzés nélkül: Csendélet kancsóval. Akvarell, papír. 44x30 cm
10603.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,32
26,47
Jelzés nélkül: INRI. Erdélyi festett üveg ikon, fa keretben, 37×26 cm
10604.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Jelzés nélkül: Erdélyi festett üveg ikon, fa keretben, 39×26 cm
10605.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Jelzés nélkül: Erdélyi festett üveg ikon, fa keretben, 38×29 cm
10606.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Jelzés nélkül 3 db nagy méretű díszítést ábrázoló rajz. Akvarell, ceruza, papír. 67x37 cm-ig
10607.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft