Festmények és grafikák Tételek száma: 591
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2215315
10596
378
Jelzés nélkül: Szerzetes, festett üveg, üvegezett fa keretben, 23,5×17 cm 1907587
10597
378
Jelzés nélkül: Utcarészlet. Lavírozott tus, papír, 17×14 cm 2201245
10598
378
Jelzés nélkül: Vitorlások. Kréta, papír. 24x33 cm 2199059
10599
378
Jelzés nélkül, német (?) alkotó: A jövő zenéje, 1920-30 körül, fametszet, papír, üvegezett keretben, 11x7 cm 2202194
10600
378
Jelzés nélkül: Anya gyermekével. Színes rézkarc, papír, aranyszínű paszpartuban, sérült üvegezett keretben, 34,5x24 cm 2005913
10601
378
cca 1940 Vegyes férfi és női akt tanulmányrajz, 39 db, Tus, ceruza, szén, papír, jelzés nélkül, közte sérült, 21x14 cm és 54x39 cm közötti méretben 2232201
10602
378
Jelzés nélkül: Reggeli csendélet bejglivel. Akvarell, papír. 40x28 cm 2232198
10603
378
Jelzés nélkül: Csendélet kancsóval. Akvarell, papír. 44x30 cm 2203577
10604
378
Jelzés nélkül: INRI. Erdélyi festett üveg ikon, fa keretben, 37×26 cm 2230754
10605
378
Jelzés nélkül: Erdélyi festett üveg ikon, fa keretben, 39×26 cm 2230758
10606
378
Jelzés nélkül: Erdélyi festett üveg ikon, fa keretben, 38×29 cm 2230101
10607
378
Jelzés nélkül 3 db nagy méretű díszítést ábrázoló rajz. Akvarell, ceruza, papír. 67x37 cm-ig Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft