Rózsaszín virágmintás porcelán váza, levonóképes, jelzett, kis kopásny... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/377/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~5/Rozsaszin-viragmintas-porcelan-vaza-levonokepes-jelzett-kis-kopasnyomokkal-m-21-cm~II2190801
2190801
11192
377
Kikiáltási ár:
6 000 Ft 16,22 EUR , 17,65 USD
Leírás: Rózsaszín virágmintás porcelán váza, levonóképes, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 21 cm
: kozár_edit