Aranyozott ezüst(Ag) szíves, köves karkötő, jelzett, állítható h: max.... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/377/kategoriak~Nemesfem-Disztargyak-Orak-es-Ekszerek/Nemesfem-Disztargyak-Orak-es-Ekszerek~500020/Aranyozott-ezustAg-szives-koves-karkoto-jelzett-allithato-h-max-18-cm-brutto-1-4-~II2223392
2223392
19202
377
Jewellery
Leírás: Aranyozott ezüst(Ag) szíves, köves karkötő, jelzett, állítható h: max. 18 cm, bruttó: 1,4 g
: karap_norbert