cca. 1892-93, össz. 14 db térkép az Athenaeum kézi lexikonából: 1 db Magyarország közigazgatási, törvénykezési és közlekedési térképe, 1 db Magyarország történelmi térképei és további 4 db földrajzi térkép Magyarországról. 7 db különböző országokról (Svájc, Olaszország, Európai Oroszország stb.), 1 db a világforgalom átnézeti térképe. 24,5x32 cm méretben
cca 1860 Die Preussischen Provinzen Westfalen, Rheinprovinz, Hessen-Nassau, und Das Grossherzogthum Hessen, und das Fürstenthum Waldeck. Entworfen von A. Gräf, bearbeitet von A. Mueller. Weimar, Geographisches Institut, üvegezet fa keretben, kartonon, ketté szakadt, 67x56 cm.
cca 1860 Das königreich Würtemberg und das Grossherzogthum Baden. Nach C. F. Weilands Entwurf völlig umgearbeitet von H. Kiepert. Weimar, Geographisches Institut, fa keretben, kartonon, szakadt,kettévált, kis hiánnyal, 65x56 cm.
1897 Szepes vármegye térképe, tervezte: Gönczy Pál, Pallas Nagy Lexikona,1:420.000, Bp., Posner Károly Lajos és Fia, paszpartuban, hajtásnyommal, 28×23 cm / 1897 Map of Spiš/Zips county, in passepartout.