Nyomtatványok

Tételek száma: 327

13218.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1938 Az ezeréves Magyarország. Képes Vasárnap. A Pesti Hirlap karácsonyi albuma, sok képpel, többek közt Herczeg Ferenc és Márai Sándor írásaival, kissé szakadozott borítóval.
13219.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1938 Lóczy Lajos: Emlékbeszéd Laczkó Dezső rendes tag felett. Laczkó Dezső szobrának leleplezése alkalmából 1937. évi okt. hó 24-én Veszprémben. Elmondotta: - - rendes tag. Szent István Akadémia Emlékbeszédei. III. köt. 2. sz. Bp., 1938, Stephaneum, 10 p.
13220.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
1938 Mini 1938-as naptár, a lapok hátoldalán receptekkel.
13221.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
30
cca 1939-1942 vegyes nyomtatvány tétel Magyar Aero Szövetséggel és Horthy Miklós Repülő Akadémiával kapcsolatban
13222.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1939 Pesti Hírlap. 1939. július 23. sz. A címlapon gróf Esterházy János a csehszlovák parlamentben mondott beszédének hírével, (új csehszlovák alkotmány). Benne sok más érdekes írással. Bp., Légrády-ny., szakadt, 32 p.
13223.

Kikiáltási ár:
900 Ft
2,43
2,65
13
1939 Budapest Hungary 1939. Calendar for the year 1939. Asztali naptár. Szerk.: Székesfővárosi Információs Iroda. Bp., Székesfővárosi Házinyomda-ny. Angol nyelven. Magyar Filmiroda fotósainak fotóival, közte: Dr. Balázs Miklós, Dr. Csörgeő Tibor, Dulovits Jenő, Révész és Bíró, Rötzer Henrik, Seidner Zoltán, Szabó Tibor, Székely György, Szöllősy Kámán Vadas Ernő. Kissé sérült gerincű félvászon-kötés, sérült, kissé hiányos címlappal.
13224.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
1939 Budapest székesfőváros gyógyfürdőinek és gyógyforrásainak orvosi ismertetője
13225.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
1939 Besenyei László Albert nyugállományú altábornagy, csendőrség volt felügyelőhelyettesének gyászjelentése, és személyéhez és családjához tartozó levél, elismervény, betétkönyv
13226.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
1939, 1942 Segítsetek. Az Országos Reformszövetség Naptára 2 évi kiadás.
13227.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
1939 Bp. IV., Pesti Hazai Első Takarékpénztár Egyesület tárcanaptára
13228.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,84
41,18
1939-1944 2 db vallási témájú nyomtatvány: Máriabesnyő, ill. Don Bosco naptár 1944, kicsit kopott papírkötésben, jó állapotban
13229.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft