https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Nyomtatványok

Tételek száma: 327

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
cca 1748 Inscriptiones Castri Doloris Comitis Eszterházy, Judicis Curiae Regiae. hn.,ny.n., foltos, 2 sztl. lev.
13072.

cca 1748 Inscriptiones Castri Doloris Comitis Eszterházy, Judicis Curiae Regiae. hn.,ny.n., foltos, 2 sztl. lev.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,11
EUR
,
8,82
USD
Ajánlatok száma:
15
1761 Róma, F. Paulus a Colindres latin nyelvű nyomtatott egyházi levele, kézírásos bejegyzéssel 3 p.
13073.

1761 Róma, F. Paulus a Colindres latin nyelvű nyomtatott egyházi levele, kézírásos bejegyzéssel 3 p.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,11
EUR
,
8,82
USD
Ajánlatok száma:
0
1833. ápr. 24. Toldalék a hazai s külföldi tudósításokhoz. 8 sztl. oldal. Kissé foltos borítóval, lap teteje sérült és szöveget nem éritő hiánnyal, hajtásnyommal,
13074.

1833. ápr. 24. Toldalék a hazai 's külföldi tudósításokhoz. 8 sztl. oldal. Kissé foltos borítóval, lap teteje sérült és szöveget nem éritő hiánnyal, hajtásnyommal,

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
1
1840 A Pétsi (Pécsi) Királyi Nemzeti Főbb-Oskolában foglalatoskodó ifjúságnak rendre-való felosztása. Pétsett, 1840, Knezevich István. 5 sztl. oldal. Kissé foltos borítóval, hajtásnyommal, máskülönben jó állapotban
13075.

1840 A Pétsi (Pécsi) Királyi Nemzeti Főbb-Oskolában foglalatoskodó ifjúságnak rendre-való felosztása. Pétsett, 1840, Knezevich István. 5 sztl. oldal. Kissé foltos borítóval, hajtásnyommal, máskülönben jó állapotban

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
EUR
,
7,65
USD
Ajánlatok száma:
1
1842 A Pécsi Királyi Nemzeti Főbb-Iskolában foglalatoskodó ifjúságnak rendre való feloszlatása. Pécs, 1842, Knezevich Alajos. 6 sztl. oldal. Alsó sarkában kisebb hiánnyal, kissé foltos borítóval, hajtásnyommal, máskülönben jó állapotban
13076.

1842 A Pécsi Királyi Nemzeti Főbb-Iskolában foglalatoskodó ifjúságnak rendre való feloszlatása. Pécs, 1842, Knezevich Alajos. 6 sztl. oldal. Alsó sarkában kisebb hiánnyal, kissé foltos borítóval, hajtásnyommal, máskülönben jó állapotban

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
EUR
,
7,65
USD
Ajánlatok száma:
1
1842 Pest, Statuten und Reglement der privilegirten Pesther ungarischen Commercial-Bank, 21p
13077.

1842 Pest, Statuten und Reglement der privilegirten Pesther ungarischen Commercial-Bank, 21p

 
Eladva
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,81
EUR
,
11,76
USD
Ajánlatok száma:
1
1843 Pesther Tageblatt. Szerk.: Dr. Saphir Zsigmond. 1843. V. évfolyam, I. félév 1-152. számok. Pest, Landerer és Heckenast. Egészvászon-kötésben, 1915-ből származó ajándékozási sorokkal, német nyelven. 1843-as pesti német nyelvű szépirodalmi hetilap, amely első sorban szépirodalmi és fővárosi híreket, de színházi és művészeti eseményeket is közölt. A lap halladó szellemű vonalat képviselt, ezért sok gondja akadt a cenzurával. 1845. márciusában megszűnt.
13078.

1843 Pesther Tageblatt. Szerk.: Dr. Saphir Zsigmond. 1843. V. évfolyam, I. félév 1-152. számok. Pest, Landerer és Heckenast. Egészvászon-kötésben, 1915-ből származó ajándékozási sorokkal, német nyelven. 1843-as pesti német nyelvű szépirodalmi hetilap, amely első sorban szépirodalmi és fővárosi híreket, de színházi és művészeti eseményeket is közölt. A lap halladó szellemű vonalat képviselt, ezért sok gondja akadt a cenzurával. 1845. márciusában megszűnt.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
EUR
,
47,06
USD
Ajánlatok száma:
0
cca 1860-1900, 2 db bibiliai témájú kép: Giovanni Francesco Barbieri után: Szent Márk. Litográfia, papír, kartonra ragasztva, foltos, 28,5x21,5 cm. Wilhelm Ebbinghaus után: Káin és Ábel áldozata. Litográfia, papír, kartonra ragasztva, foltos, 21x28 cm.
13079.

cca 1860-1900, 2 db bibiliai témájú kép: Giovanni Francesco Barbieri után: Szent Márk. Litográfia, papír, kartonra ragasztva, foltos, 28,5x21,5 cm. Wilhelm Ebbinghaus után: Káin és Ábel áldozata. Litográfia, papír, kartonra ragasztva, foltos, 21x28 cm.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,32
EUR
,
4,71
USD
Ajánlatok száma:
0
cca 1865 - cca 1910 kb 24 okmánybélyeges irat, közte bekebelezési kérvény, adásvételi szerződés, keresztlevél
13080.

cca 1865 - cca 1910 kb 24 okmánybélyeges irat, közte bekebelezési kérvény, adásvételi szerződés, keresztlevél

 
Eladva
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,11
EUR
,
8,82
USD
Ajánlatok száma:
2
cca 1870-1930 Cipősdoboznyi régi papír, képeslap, fotó
13081.

cca 1870-1930 Cipősdoboznyi régi papír, képeslap, fotó

 
Eladva
Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,43
EUR
,
13,53
USD
Ajánlatok száma:
8
1874 Bp., A Budapesti Első Gyermekmenhely Egylet alapszabályai
13082.

1874 Bp., A Budapesti Első Gyermekmenhely Egylet alapszabályai

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,32
EUR
,
4,71
USD
Ajánlatok száma:
0
1875 A Magyar Királyi Államvasutak Gépgyárának 1874. évi üzleti jelentése. Kimutatásokkal, térképpel
13083.

1875 A Magyar Királyi Államvasutak Gépgyárának 1874. évi üzleti jelentése. Kimutatásokkal, térképpel

 
Eladva
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,81
EUR
,
11,76
USD
Ajánlatok száma:
2

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz