Bolhapiac Tételek száma: 385
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2223642
11681
377
Flea Market
Hatalmas fém kulcs tétel, össz. kb. 110 db, sok régi, míves darabbal. 2223948
11682
377
Flea Market
Fém tűzoltó sisak bőr béléssel, XX. sz. első fele, kopott, bőr bélése porózus, m: 19 cm, 25x29 cm / Firefighter metal helmet with leather padding from the first half of the 20th century, with some wear 2224054
11683
377
Flea Market
Retró fekete aktatáska, 2 db hozzávaló kulcs, jó állapotban, 8x31x45 cm 2224129
11684
377
Flea Market
Birkózók relief, fali kép, jelzés nélkül, fa keretben, 18x15,5 cm 2224122
11685
377
Flea Market
Vörösréz lemez fali kép, fára kasírozva, jelzés nélkül, 33x20 cm 2224115
11686
377
Flea Market
Vörösréz fali tál, plasztikus hajó motívummal, jelzés nélkül, d: 29,5 cm 2224434
11687
377
Flea Market
20 db töltőtoll, 10 db kettős csomagban, eredeti műanyag dobozában 2224453
11688
377
Flea Market
12 db Beechfield B41 fehér siltes sapka, eredeti csomagolásában, használatlan, újszerű állapotban. 2224867
11689
377
Flea Market
2 db régi irattartó mappa, világos színű foltos és kopott, másik jó állapotban 2225697
11690
377
Flea Market
Asztali tintatartó készlet, pecsétnyomóval, sérüléssel, 22×14 cm 2225674
11691
377
Flea Market
Bőr ostor, nyél hossza: 32 cm 2225669
11692
377
Flea Market
Hollóházi Erika mintás bonbonier, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, d: 11 cm, m: 12,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft