15056.
377. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
1 000 Ft
2,70 EUR, 2,94 USD
Greenhorn: Három világrész csavargója. Ford.: Lengyelné Vértes Lenke. A világjárás hősei. Bp.,é.n.,Utazási Könyvek. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval.