Tétel

Kikiáltási ár:

1 800 Ft

Leírás:

Lazar B. Hellenbach: Der Individualismus im Lichte der Biologie und Philosophie der Gegenwart. Wien, 1878, Wilhelm Braumüller, 272 p. Német nyelven. Első kiadás. Átkötött félvászon-kötésben, intézményi bélyegzővel, kissé kopott borítóval, hiányzó szennylapokkal, hiányos címlappal./ Half-linen-binding, with offfice stamp, little bit worn cover, and lost end pages, with lack on the title page.

Megosztás:

Tétel fotót készítette : tánczos_gábor