1 400 Ft
3,78 EUR, 4,12 USD
Dr. Hevesi Sándorné: Az ideális háztartás, a szép otthon, a jó konyha. Bp., 1935, Színházi Élet. Kiadói egészvászon kötés, kopottas borítóval, belül jó állapotban.