Könyvek: Konyha és kert Tételek száma: 55
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2181041
17092
377
Books: Gastronomy and Gardening
Entz Ferenc: Kertészeti füzetek. VII. füzet. Pest, 1856, Herz János, 241+25 p. Kiadói papírkötésben, foltos. 2187737
17093
377
Búza. A Búza és a búzaliszt minőségi kérdései. Bp., 1955. Mezőgazdasági és Jogi. Kiadói félvászon kötésben, kopásokkal 2219851
17094
377
Baromfitartóknak gyakorlati útmutatással szolgál. Bécsújhely,én.,Polsterer Henrik, 16 p. Papírkötésben. 2223161
17095
377
1977-1983 Magyar Konyha 4 teljes évfolyama, és egy kolligátum korai számokból: 1977. I. évf. 2. sz., 1978 II. 1.,2.,4., 1979 III. 1.,3.,4. sz.; 1980. IV. évf. 1-4. sz. (teljes.), 1981. V. évf. 1-4. sz. (teljes.); 1982 VI. évf. 1-4. sz. (teljes.), 1983. 1-4. sz. (teljes.) [Egybekötve 3 kötetben.] Szerk.: Nyerges Ágnes. Bp., VT Idegenforgalmi. Átkötött félvászon-kötésben. 2221302
17096
377
Bernátsky Jenő: Szőlőmívelés. Gazdasági Tanácsadó sorozat 2. sz. Bp., é. n., Athenaeum. Második, javított kiadás. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, kissé foltos lapokkal, 2 lapon ceruzás firkával, az elülső szennylap szakadt, intézményi bélyegzővel. 2224317
17097
377
Prehoda József: Üzemi szőlőfeldolgozás I. Fehérbor készítés. Második, javított és bővített kiadás. Bp., 1961, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóval. + Prehoda József: Üzemi szőlőfeldolgozás II. Vörösbor készítés. Bp., 1960, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóval. 2224427
17098
377
Kozma Pál: Szőlőműveléstan II. . Bp., 1953, Élelmiszeripari és Begyűjtési Könyv- és Lapkiadó Vállalat. Kiadói félvászon kötés. Volt könyvtári példány. 2182249
17099
377
Das Kochbuch aus Bremen. Gesammelt, aufgeschrieben und ausprobiert von Dorothee von Hellermann und Marita Kloos. Münster, 1976., Wolfgang Hölker. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés. 2190062
17100
377
Tolcsvai Éva: Főztem hercegeknek is. (Életrajzi regény. 1870-1950.) Balatonkenese,[1996.], Fink Kornélné. Kiadói papírkötés. 2187130
17101
377
Borbély Gábor: Méhésziskola. Debrecen., 1994., Csokonai. Kiadói papírkötés, volt könyvtári példány. 2223094
17102
377
Horváth Ilona: Szakácskönyv. Háztartási tanácsadó Bp., 1957. Kossuth. Kiadói félvászon kötésben. 2224125
17103
377
Kosinszky Viktor: A gyakorlati szőlőtermesztés. Bp., 1937. k.n. Kiadói papírkötésben. Benne a régi magyar fajták jellemzéseivel. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft