Verne Gyula: Három orosz és három angol kalandjai. Ford.: Nagy István. Bp., 1904., Franklin, 286+2 p. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.