Tétel

Kikiáltási ár:

10 000 Ft

Leírás:

Petőfi Sándor összes költeményei 1842-1846. I. köt.: 1842-1844. [Pest, 1848, Emich Gusztáv], 1 (címkép,acélmetszet, Barabás Miklós-Tyroler József mellképe a költőről) t.+2+390+4 p. Második kiadás. Hozzá tartozik: Petőfi Sándor újabb költeményei. 1847-1849. I-II. kötet. Pest, 1861, Emich Gusztáv, 2+284+IV;2+IV+288 p. Második, javított kiadás. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon-kötés, Petőfi Sándor aranyozott mellképével az első kötéstáblán, márványozott lapélekkel, az 1848-as I. kötet: az első kötéstábla elvált, a címlap sérült, foltos, az ezt követő két lapon kis lyukkal, az első 14 lap kijár (a 18. oldalig), foltos lapokkal, magánkönyvtári bélyegzőkkel, a 1861-es két kötet: az I. kötet kopott borítóval, javított, kopott gerinccel, egy lap foltos,a többi lap kissé foltos, a II. kötet: kopott borítóval, sérült gerinccel, elvált hátsó kötéstáblával, egy kissé sérült (III/IV.) és egy sérült (1/2) lappal, a sérült lap foltos, a többi lap kissé foltos, magánkönyvtári bélyegzőkkel, "ecsedi Csapó J." possessori névbélyegzéseivel.

Megosztás:

Tétel fotót készítette : karap_norbert

  • HétfÅ‘: 12-17
  • KeddtÅ‘l Szerdáig: 10-17