3 000 Ft
8,11 EUR, 8,82 USD
Pájer Antal: Orgona-virágok. Kiadta: Mindszenti Gedeon. Eger, 1858., Egri Érseki Lyc.-ny., Átkötött félvászon-kötésben, 6+171+4 p. Korabeli aranyozott gerincű félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, kissé foltos lapszélekkel.