Shakspere összes színművei I-VI. köt.: I-II. köt.: Shakspere tragédiái I-II., III-IV. köt.: Shakspere történeti színművei. I-II., V. köt.: Shakspere vígjátékai. VI. köt.: Shakspere regényes színművei. Sajtó alá rendezte, az életrajzot és tanulmányokat írta: Dr. Voinovich Géza. Bp., 1902, Franklin-Társulat. Javított kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kis kopásnyomokkal, a II. kötet elülső tábláján apró ütődéssel, névbélyegzőkkel, egyébként jó állapotban.
A magyar irodalom története. 1. köt.: A legrégibb időktől Kisfaludy Károly felléptéig. Bp., 1906, Athenaeum. Kissé kopott félbőr kötésben, egyébként jó állapotban.
Loránt László Endre (szerk.): Tudósítások a jelenről és a jövőről. Bp., 1955, Népszava. Kiadói félvászon kötés, címlapon tulajdonosi névbejegyzéssel és bélyegzővel.
Dr. Bob és a derék öregfiúk. Az amerikai Közép-Nyugat korai A.A.-s emlékeivel megtűzdelt életrajz. H.n., é.n., Alcoholics Anonymous World Services. Kiadói papírkötés. + Add tovább
Bill Wilsonnak és az A.A. világméretű elterjedésének a története. Alcoholics Anonymous World Services. Kiadói papírkötés.