Könyvek: Egyéb ritkaságok Tételek száma: 356
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2195853
18612
377
Sinka István: Vád. Versek. Bp., 1942 Magyar Élet. Átkötött félvászon-kötésben. Borító sérült, foltos, lapok leváltak a kötésről. 2195831
18613
377
Babits Mihály: Jónás könyve. Kádár György illusztrációival. Bp., 1961, Helikon. Kiadói egészvászon-kötésben. 2195857
18614
377
Szabó Lőrinc: Örök barátaink. Kisebb lírai versforrások második gyűjteménye. Bp., 1948, Egyetemi Nyomda. Átkötött félvászon-kötésben. 2195810
18615
377
Garay János válogatott művei. Szerk.: Kovács Antal. Szekszárd, 1956. Tolna megyei Tanács VB Könyvtára. Átkötött félvászon-kötésben, ex librisszel. 2196048
18616
377
Hendrik Van Loon: Ember, honnan indultál? Fordította: dr. Fülöp Zsigmond. Bp., Hungária. Félvászon-kötésben. 1809048
18617
377
Külföldi Lant. Magyar költők műfordításai. II. kötet. Külföldi Remekírók. Bp.,é.n, Franklin, 247 p. Második kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, kissé kopott borítóval, a hátsó szennylap és az utolsó lap kijár. 1808922
18618
377
Emil Droonberg: Minnehaha. ("Kacagó víz."). Ford.: Losonczy Zoltán. Bp., é.n, Palladis. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, szép állapotban. A Palladis Rt. számlájával. 1789077
18619
377
Gombos Albin: A Grönlandi Titok III. Bújócska a tengeren. (Hájas Muki az ostromzáron keresztül.) Bp., ,Kir. Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, laza fűzéssel. 1789349
18620
377
Szántó György: Volgadal. Regény. Első kiadás. Bp., [1936] Bárd Ferenc. Egészvászon kötésben, kissé laza fűzéssel. 1794644
18621
377
Bajza József (1885-1938) irodalmi munkássága. Összeállította: Supka Ervin. Bibliográfiai Füzetek 2. Bp.,1941, Kir. Magyar Egyetemi Nyomda, 20 p. Átkötött félvászon-kötés, ex libris F. Galambos Gruber.
Galambos Gruber Ferenc (1910-1988) ex librisgyűjtő, költő, bibliográfus ex libris-szével. 1791528
18622
377
Vörösmarty minden munkái. Pest, 1864. Ráth Mór. 252 p. ( Az előszó és az első két oldal hiányzik!) Díszes, aranyozott egészvászon kötésben, 1819632
18623
377
Lakásdíszítés. Afrikai és ázsiai motívumok. Fortélyok 47.+Nemes Molnár Margaréta: Ékszerórák. Fortélyok 20. Bp.,2007-2006, Cser Kiadó. Kiadói papírkötés.+Szeghalmyné Ócsai Marianna-Szeghalmy Szilvia: Gyöngy-világ. Ékszerekek. Szeged, 2002, Lazi Kiadói papírkötés. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft