Szalai Imre: Repülőgép Sárkányismeretek I: szakmunkásképző iskolák számára. Ábrákkal illusztrálva. 440 példányban jelent meg. Bp., 1975, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói papírkötés; a borító kopott.
Domonkos O.-Nagybákay P.: Magyarország kézművesipartörténetének válogatott bibliográfiája. Bp., 1992, MTA Néprajzi Kutatóintézet. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.
Magyar versek könyve. Szerk., bevezetéssel és jegyzet-szótárral ellátta: Horváth János. Bp., 1937, Magyar Szemle. Kiadói egészvászon-kötés. Jó állapotban.
Értekezések az 1939. évről - A Debreceni Református Kollégium Tanárképző-Intézet dolgozatai. 20. szám. Debrecen, 1939, Debreceni Református Kollégium. Eredeti papírkötésben.