https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 356

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Tamási Áron: Játszi remény. Bp., 1961, Szépirodalmi. A szerző (?) által írt sorokkal (aláírás nélkül!), Kisfaludy András (1950- ) rendező és mások aláírásaival. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
17675.

Tamási Áron: Játszi remény. Bp., 1961, Szépirodalmi. A szerző (?) által írt sorokkal (aláírás nélkül!), Kisfaludy András (1950- ) rendező és mások aláírásaival. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16,22
EUR
,
17,65
USD
Ajánlatok száma:
0
Az igaz Irodalom Megtsúfoltatása ... vagyis A szépreményű Goethe ur béfogatása az Könnyü Múzsa Kocsijába. Tragikus Bábszínházi Komédia Egy Felvonásban Mellyet Szerzett Keleti Arthur költő s fába metszett rajzokkal tsinositott Fáy Dezső. Buda-Pest, 1927. Amicus. Kiadói papírkötés, megviselt állapotban.
17676.

Az igaz Irodalom Megtsúfoltatása ... vagyis A' szépreményű Goethe ur béfogatása az Könnyü Múzsa Kocsijába. Tragikus Bábszínházi Komédia Egy Felvonásban Mellyet Szerzett Keleti Arthur költő s fába metszett rajzokkal tsinositott Fáy Dezső. Buda-Pest, 1927. Amicus. Kiadói papírkötés, megviselt állapotban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
1
Merriman, Charles Eustace: A dollárkirályfi levelei papájához.Bp., 1905, Rákosi Jenő. Díszes, foltos, kopott szecessziós vászonkötésben.
17677.

Merriman, Charles Eustace: A dollárkirályfi levelei papájához.Bp., 1905, Rákosi Jenő. Díszes, foltos, kopott szecessziós vászonkötésben.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
Aurora. Hazai Almanach 1822-1831. Összeáll. és bev.: Kenyeres Imre. Bp., 1938, Officina. Illusztrált kiadói kartonkötésben, kissé sérült gerinccel
17678.

Aurora. Hazai Almanach 1822-1831. Összeáll. és bev.: Kenyeres Imre. Bp., 1938, Officina. Illusztrált kiadói kartonkötésben, kissé sérült gerinccel

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
Camera Obscura: I. kötet (Unicus, több kötet nem jelent meg.) Lipcsében, 1844. Köhler Károly Ferencz (Tauchnitz B. ny.) [2] 139 [1] p. Az előszó szerint a művet töb­ben írták, kü­lönböző témákban, de ,,mi mind egy szálig becsületes reform­emberek vagyunk. Az írás műfaját pam­fletként de­finiálják a szerzők, a Camera Obscura címet pedig azért adták, mivel ,,sötét színben látunk mindent. A kötetben több fejezet foglalkozik gróf Széchenyi Istvánnal és Kossuth Lajossal, de a ,,Sajtó című fejezetben megemlékezik Táncsics híres művéről, a ,,Sajtószabadságról nézetei egy rabnak című munkáról is.  XIX. sz végi félvászon-védőkötésben, eredeti címlap felhasználásával
17679.

Camera Obscura: I. kötet (Unicus, több kötet nem jelent meg.) Lipcsében, 1844. Köhler Károly Ferencz (Tauchnitz B. ny.) [2] 139 [1] p. Az előszó szerint a művet töb­ben írták, kü­lönböző témákban, de ,,mi mind egy szálig becsületes reform­emberek vagyunk". Az írás műfaját pam­fletként de­finiálják a szerzők, a Camera Obscura címet pedig azért adták, mivel ,,sötét színben látunk mindent". A kötetben több fejezet foglalkozik gróf Széchenyi Istvánnal és Kossuth Lajossal, de a ,,Sajtó" című fejezetben megemlékezik Táncsics híres művéről, a ,,Sajtószabadságról nézetei egy rabnak" című munkáról is. XIX. sz végi félvászon-védőkötésben, eredeti címlap felhasználásával

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
EUR
,
58,82
USD
Ajánlatok száma:
0
Lévai Jenő: Éhség, panama, Hinterland. I-III kötet. Bp., 1935, Magyar Hétfő. Kiadói kartonált papírkötésben, sérült gerinccel, kiadói szakadt kartontokban.
17680.

Lévai Jenő: Éhség, panama, Hinterland. I-III kötet. Bp., 1935, Magyar Hétfő. Kiadói kartonált papírkötésben, sérült gerinccel, kiadói szakadt kartontokban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
6 500 Ft
17,57
EUR
,
19,12
USD
Ajánlatok száma:
2
Nemzeti daloskönyvecske. Pest, 1863, Lampel Róbert. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, gerincnél szakadt, ceruzás bejegyzésekkel.
17681.

Nemzeti daloskönyvecske. Pest, 1863, Lampel Róbert. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, gerincnél szakadt, ceruzás bejegyzésekkel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
0
Magyar Minerva. A magyarországi múzeumok és könyvtárak czímkönyve. I.. évf. Bp., 1900. Athenaeum. Egászvászon kötésben. Ritka!
17682.

Magyar Minerva. A magyarországi múzeumok és könyvtárak czímkönyve. I.. évf. Bp., 1900. Athenaeum. Egászvászon kötésben. Ritka!

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 800 Ft
12,97
EUR
,
14,12
USD
Ajánlatok száma:
0
Láttam a Napot. Erdős Krisztina, Kuminetz Géza és Somlai Péter válogatott versei. Veszprém, 1994. Dedikált! Papírkötésben, jó állapotban. + Baranyi Ferenc: Összes szerelmes versei.1957-1991. Bp., 1991, Mixtus Kft. Dedikált! Papírkötésben, jó állapotban.
17683.

Láttam a Napot. Erdős Krisztina, Kuminetz Géza és Somlai Péter válogatott versei. Veszprém, 1994. Dedikált! Papírkötésben, jó állapotban. + Baranyi Ferenc: Összes szerelmes versei.1957-1991. Bp., 1991, Mixtus Kft. Dedikált! Papírkötésben, jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,24
EUR
,
3,53
USD
Ajánlatok száma:
0
Zechenter Antal: A magyar Anakreon. 1785-ben, Prágában Rofenmüller örököseinél, Beránek János gondviselése alatt megjelent könyv reprint mása. Bp., é.n., Anakreon. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
17684.

Zechenter Antal: A' magyar Anakreon. 1785-ben, Prágában Rofenmüller örököseinél, Beránek János gondviselése alatt megjelent könyv reprint mása. Bp., é.n., Anakreon. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
Vaszary Gábor: Ő. Bp., 1935, Nova. A szerző által dedikált! A szerző illusztrációival. Kiadói egészvászon kötésben, laza kötéssel, néhány lap foltos.
17685.

Vaszary Gábor: Ő. Bp., 1935, Nova. A szerző által dedikált! A szerző illusztrációival. Kiadói egészvászon kötésben, laza kötéssel, néhány lap foltos.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,32
EUR
,
4,71
USD
Ajánlatok száma:
6
Jósika Miklós: A magyar kényurak. I-IV. kötet. (Két kötetben.) Pest, 1863, Hartleben Konrád Adolf.  Első kiadás. Átkötött modern egészvászon-kötés, egy-két foltos lappal, egy-két ceruzás bejegyzéssel. A címlapokon: Robert Lampel Pester Leihbibliothek, Lampel Róbert Pesti Kölcsönkönyvtára bebélyegzéssel.
17686.

Jósika Miklós: A magyar kényurak. I-IV. kötet. (Két kötetben.) Pest, 1863, Hartleben Konrád Adolf. Első kiadás. Átkötött modern egészvászon-kötés, egy-két foltos lappal, egy-két ceruzás bejegyzéssel. A címlapokon: Robert Lampel Pester Leihbibliothek, "Lampel Róbert Pesti Kölcsönkönyvtára" bebélyegzéssel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,43
EUR
,
13,53
USD
Ajánlatok száma:
0

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz