Szepesi Andor (1954-): Akt. Olaj, farost, jelzett, keretben, 50×90 cm https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/377/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~1/Szepesi-Andor-1954-Akt-Olaj-farost-jelzett-keretben-50C39790-cm~II2101781
2101781
10413
377
36000
Kikiáltási ár:
36 000 Ft 97,30 EUR , 105,88 USD
Leírás: Szepesi Andor (1954-): Akt. Olaj, farost, jelzett, keretben, 50×90 cm
: turóczi_márk