Kiss Terézia (1928- ): Tárgyak üveglapú asztalon. Rézkarc, papír, jelz... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/377/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~1/Kiss-Terezia-1928-Targyak-uveglapu-asztalon-Rezkarc-papir-jelzett-Uvegezett-keretben~II2219061
2219061
10230
377
Kikiáltási ár:
3 000 Ft 8,11 EUR , 8,82 USD
Leírás: Kiss Terézia (1928- ): Tárgyak üveglapú asztalon. Rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett keretben, 29,5x49 cm
: scanner
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: