Demjén (?) 999 jelzéssel: A fehér paripa. Olaj, farost, sérült, 50×40... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/377/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~1/Demjen-999-jelzessel-A-feher-paripa-Olaj-farost-serult-50C39740-cm~II2198222
2198222
10102
377
Kikiáltási ár:
4 000 Ft 10,81 EUR , 11,76 USD
Leírás: Demjén (?) 999 jelzéssel: A fehér paripa. Olaj, farost, sérült, 50×40 cm
: kozár_edit
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: