Csorba Simon László (1943-): Három alak. Olaj, karton, üvegezett fém k... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/377/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~1/Csorba-Simon-Laszlo-1943-Harom-alak-Olaj-karton-uvegezett-fem-keretben-paszpartuban-39~II2217337
2217337
10089
377
Leírás: Csorba Simon László (1943-): Három alak. Olaj, karton, üvegezett fém keretben, paszpartuban, 39,5x29 cm
: scanner
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: