Festmények és grafikák Tételek száma: 593
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2224365
10400
377
Szász Endre (1926-2003): Női arckép. Ofszetnyomat, papír, jelzett a nyomaton és Szász Endre sajátkezű, autográf aláírásával. Lap szélén apró szakadással. Lapméret: 84×59 cm 2224214
10401
377
Szász Endre (1926-2003): Női arc (Emese). Szitanyomat, papír, számozott (79/100), jelzett, felcsavarva, 40×35 cm + Szász Endre által tervezett plakát, Magyar Sízők egyesülete. Ofszet, papír, felcsavarva, kisebb gyűrődésekkel, 67,5x45,5 cm 2195582
10402
377
Szász jelzéssel: Arcok. Vegyes technika, papír. 12,5x12,5 cm 2195585
10403
377
Szász jelzéssel: Arc. Vegyes technika, papír. 12x12 cm 2128241
10404
377
Szecsödy jelzéssel: Partmenti táj. Tempera, karton 15x21 cm 2216519
10405
377
26000
Jelzés nélkül: Női akt. Akvarell, papír. Üvegezett keretben 49x70 cm 1958242
10406
377
28000
Szegvári Károly (1920-2002): Vízparton, olaj, papír, jelzett, üvegezett keretben, 31×43,5 cm 1933140
10407
377
28000
Szegvári Károly(1920-2002): Tanya. Olaj, farost, jelzés nélkül, keretben, 30×40 cm 2199855
10408
377
Szeift Béla (1944-2012): Gyalogbéka. Akvarell, golyóstoll, papír, jelzett, üvegezett keretben, 29,5×36,5 cm 2126151
10409
377
Szeift Béla (1944-2012): Űrlények. Pasztell, karton, jelzett, datált, 29,5x23 cm 2103069
10410
377
36000
Székács Zoltán (1954-): Sierra. Vegyes technika, farost, jelzett, keretben, 30×30 cm 2114576
10411
377
Szentgyörgyi jelzéssel: Kompozició. Akvarell, papír, 25×16 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft