Festmények és grafikák Tételek száma: 593
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2218967
10109
377
Egry jelzéssel: Fények. Pasztell, karton, üvegezett fa keretben, 30,5x43 cm 2198050
10110
377
4600
Egyeki Aladár (?-): Csendélet kékben. Olaj, farost, fa keretben, 37×49,5 cm 2198171
10111
377
3400
Egyeki Aladár (?-): Faluszéle télen. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 33,5×48 cm 2165624
10112
377
Erdei Tibor 943 jelzéssel: Festőnövendék. Ceruza, papír, paszpartuban, 30×21,5 cm 2110960
10113
377
28000
Erdős László (1921-1999): Tihany. Olaj, farost. Jelzett. 72x48 cm Keretben. 2186155
10114
377
Ék Sándor (1902-1975): Munkások. Szén, papír. Jelzett, 25x20 cm 2219118
10115
377
Élesdy István (1912-1987): Női portré. Lavírozott tus, papír, jelzett. 29×42 cm 2219116
10116
377
Élesdy István (1912-1987): Dunánál, háttérben a Szabadság-szobor. Vegyes technika, papír, jelzés nélkül. 29×42 cm 2219108
10117
377
Élesdy István (1912-1987): Liget Rézkarc, papír, jelzés nélkül. Lap széle sérült és foltos, 18×31 cm 2223414
10118
377
Fajó János (1937-2018): Kék és zöld. Szitanyomat reprodukció, papír, jelzett 26x26 cm 2218837
10119
377
Farago jelzéssel: Egyiptomi. Vegyes technika, papír. 29x19 cm 2199558
10120
377
Farkas jelzéssel: Portrék. Akvarell, papír, hajtásnyommal, jobb alsó sarka sérült, 29x43 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft