Zsolnay pillangómintás porcelán kistálka, kézzel festett, jelzett, apr... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/376/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500005/Zsolnay-pillangomintas-porcelan-kistalka-kezzel-festett-jelzett-apro-kopasokkal-11-5C3977-c~II2214167
2214167
11160
376
Leírás: Zsolnay pillangómintás porcelán kistálka, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, 11,5×7 cm
: scanner