Össz. 2 db kutyákat ábrázoló, holland Ter Steege kis méretű porcelán t... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/376/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500005/Ossz-2-db-kutyakat-abrazolo-holland-Ter-Steege-kis-meretu-porcelan-tanyer-matricas-je~II2160148
2160148
11280
376
Leírás: Össz. 2 db kutyákat ábrázoló, holland Ter Steege kis méretű porcelán tányér, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, d: 13 cm
: kozár_edit