Kerámiák Tételek száma: 66
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2209337
11041
376
Art-ceramics
Katedrális, mázas kerámia falikép, jelzés nélkül, hátoldalán Iparművészeti Vállalat zsűri címkéjével, hibátlan, 17×9 cm 2168019
11042
376
14000
Art-ceramics
Jelzett kínai fajansz edény. Kívül, belül festett, kis kopásokkal. d:26 cm, m: 20 cm 2159021
11043
376
Art-ceramics
Ló figura. Mázas kerámia. Kis kopással. Jelzés nélkül 22 cm 2167633
11044
376
Art-ceramics
Jelzett mázas kerámia füles kínáló / reggeliző tálca, máz alatti repedésekkel, d: 37 cm 2209598
11045
376
Art-ceramics
Amphora virágmintás szecessziós kerámia váza, nyaka sérült (hosszabb repedés), jelzett, m: 44 cm 2215812
11046
376
Art-ceramics
M jelzéssel: Fekete.fehér mázas váza. Jelzett, hibátlan 37 cm 2215811
11047
376
Art-ceramics
TL jelzéssel: Repesztett mázas padlóváza. Jelzett, hibátlan 43 cm 2215290
11048
376
Art-ceramics
Három majom, festett kerámia, apró kopásokkal, 17x11,5 cm 2215254
11049
376
Art-ceramics
Kézzel festett figurális kerámia pálinkatartásra alkalmas alak, 6 db pálinkás pohárral, lepattanással, kopásokkal, alak: 29 cm, pohár: 5 cm 2207186
11050
376
Art-ceramics
Tófej kerámia iparművész sün figura 15 cm Hibátlan 2207102
11051
376
Art-ceramics
Jelzett, iparművész kerámia kiöntő + 6 db kupica 2206996
11052
376
Art-ceramics
Azonosítatlan jelzéssel: Zöldes kerámia tál. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 26 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft