Modern utánveretek, fantáziaveretek Tételek száma: 53
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2209656
31172
376
4400
Modern restrikes, fantasy coins
Numizmatika
DN "Királyi koronák - III. Károly 5 korona 1909" Ag emlékérem tanúsítvánnyal (20g/0.999/38,61mm) T:PP kis patina 2209666
31173
376
4400
Numizmatika
DN "Királyi koronák - II. Lipót 5 korona 1909" Ag emlékérem tanúsítvánnyal (20g/0.999/38,61mm) T:PP kis patina 2209665
31174
376
4400
Numizmatika
DN "Királyi koronák - I. Ferenc 5 korona 1909" Ag emlékérem tanúsítvánnyal (20g/0.999/38,61mm) T:PP kis patina 2210292
31175
376
4400
Numizmatika
DN "Királyi koronák - Ferenc József 5 korona 1909" Ag emlékérem tanúsítvánnyal (20g/0.999/38,61mm) T:PP kis patina 2208377
31176
376
Numizmatika
DN "Királyi koronák / 1909. 5K - Ferenc József" Ag emlékérem (20,05g/0.999/38,61mm) T:PP kis ujjlenyomat 2186916
31177
376
Numizmatika
DN "Magyar Aranyóriások - II. Ulászló arany veretű guldiner 1506" aranyozott Cu utánveret (46mm) T:PP 2186890
31178
376
Numizmatika
DN "Magyar Aranyóriások - Mária Terézia, a Szent Jobb hazahozatala emlékérem 1771" aranyozott Cu utánveret (46mm) tokban T:PP 2212822
31179
376
Numizmatika
DN "Magyar aranypénzek utánveretben - Ferenc József 10 korona" jelzett, aranyozott Ag emlékérem, utánveret "R" jelzéssel (5,5g/0.333/25mm) T:PP 2213091
31180
376
Numizmatika
DN "Magyarország Keresztény Királyai / Orseolo Péter 1033-1041, 1044-1046" jelzetlen Ag emlékérem (20,16g/0.333/39mm) T:PP 2160306
31181
376
Numizmatika
DN "Magyarország Keresztény Királyai / I. "Katolikus" András 1046-1060" Ag emlékérem (20,21g/0.333/39mm) T:PP ujjlenyomat 2213168
31182
376
Numizmatika
DN "Magyarország Keresztény Királyai / II. "Lovag" András 1205-1235" jelzetlen Ag emlékérem (20,25g/0.333/39mm) T:PP 2213096
31183
376
Numizmatika
DN "Magyarország Keresztény Királyai / Vencel / V. László 1301-1305" jelzetlen Ag emlékérem (20,20g/0.333/39mm) T:PP Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft