Aranyozott ezüst(Ag) nyaklánc, jelzett, h: 51 cm, nettó: https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/376/kategoriak~Nemesfem-Disztargyak-Orak-es-Ekszerek/Nemesfem-Disztargyak-Orak-es-Ekszerek~1000019/Aranyozott-ezustAg-nyaklanc-jelzett-h-51-cm-netto~II2209512
2209512
19150
376
Jewellery
Leírás: Aranyozott ezüst(Ag) nyaklánc, jelzett, h: 51 cm, nettó:
: karap_norbert